autopsja

Środki wspomagające

Nieśmiałość. Co to właściwie jest? Dla mnie termin ten oznacza pewną negatywną cechę naszej osobowości. Praktycznie każdy jest po trochu nieśmiały - jedni mniej, a inni wiecej. Można choć trochę zabić w sobie nieśmiałość poprzez różne spotkania (z ludźmi) itp. Wiem, z moich doświadczeń, że są sposoby na pozbycie się nieśmiałości (oczywiście nie całkowicie) poprzez wizyty u psychologa, bądź też zażywanie pewnych leków mających to zmniejszyć.

Starym już środkiem na poprawę samopoczucia jest palenie marihuany, która wprowadza nas w niesamowity trans, w którym chcemy pozostać, którego nie chcemy się wyzbywać. Podczas działania ganji zmienia się nasza osobowość. Już nie jesteśmy nieśmiali - jesteśmy na luzie, bez kompleksów. Możemy "wszystko" albo nic. Możemy porozmawiac z dziewczyną, z którą na pewno nie zrobilibyśmy tego wcześniej. Pozostajemy tacy, aż marihuana przestaje działać, potem znów zamieniamy się w zakompleksionego, nieśmialego osobnika.

Ale czy to jest właściwe wyjście z tej sytuacji? W koncu marihuana jest w Polsce nielegalna!!! Czy warto zatruwać sobie zdrowie dla chwili oderwania od nieśmiałości? Wybór pozostawiam Tobie, drogi Czytelniku. Od Ciebie zależy co zrobisz.

Raster

opublikowano 20 października 2003